ENG / LAT
×

Firmas stila izveide:

Pēc logo izstrādes seko pilna firmas stila jeb uzņēmuma identitātes radīšana, kas balstīta un pieskaņota uz izvēlētā logo koncepta pamata. Firmas stila komplekts ietver dizainu vizītkartēm, aploksnēm un veidlapām (rēķinu, līgumu u.c. situāciju dizaina pamatu). Vizītkaršu dizainam iekļautas abas puses. Visiem elementiem vairāki koncepti izvēlei. Finālā tiek izstrādāta pilna firmas stila grāmata - katra kvalitatīva uzņēmuma dizaina vadlīnijas, kurās tiek iekļauts logo apraksts, filozofija, proporcijas, krāsu kodi, izmantotie fonti, dažādi atļautie un aizliegtie izmantošanas piemēri, kā arī citi noteikumi logo un pārējo firmas stila elementu izmantošanas vajadzībām. Šīs vadlīnijas būs nepieciešamas gan dažādu tipogrāfijas darbu sakarā, reklāmu izkārtnēm un jebkādām citām situācijām firmas nākotnē, kur nepieciešama Jūsu logo vai citu identitātes elementu izmantošana.

Kā papildu pakalpojumu piedāvājam arī saukļa izveidi. Uzņēmumam piemērots un mērķauditorijai atbilstošs sauklis ar vismaz 3 dažādiem oriģināliem un uzrunājošiem variantiem izvēlei. Tas kalpos gan mājas lapai un reklāmas materiāliem, gan nepieciešamības gadījumā tiek integrēts arī logo.

Izstrādes laiks: ~2 nedēļas
Cena: no 820 EUR

Firmas stili, ko esam radījuši:


Klientu atsauksmes:

4.8 no 5 zvaigznēm (198 vērtējumi)


Vēlaties sadarboties?

Zvaniet (25 77 555 0) vai aizpildiet zemāk redzamo formu, un mēs atbildēsim 1 darba dienas laikā!

Dizaina blogs:

8 Galvenie Logo Dizaina Noteikumi

Ar ko atšķiras profesionāls logo no amatiera veikuma? Piedāvājam mūsu grafisko dizaineru izklāstu par logo izveides principiem. Īsi, saprotami un ar vizuāliem piemēriem.

Lasīt vairāk
Labākie no mūsu darbiem

Izlase ar mūsu paveikto klientiem Latvijā un pasaulē. Viegli pārskatāms priekšstats par mūsu stilu un realizētajiem projektiem.

Lasīt vairāk
UrbanPicture.net jaunais vārds ir AD RIGA

Jauna mājas lapa. Jauns vārds. Tas pats radošais karaspēks!

Lasīt vairāk