ENG / LAT
×

Logo izstrāde un vizuālās identitātes izveide
ir mūsu specialitāte.

Esam 20 radošu speciālistu komanda, no kuriem 5 ir logo dizaina eksperti no Latvijas, Spānijas un ASV. Logo izveidi mūsu dizaineri veikuši vairāk nekā 1200 veiksmīgiem projektiem visā pasaulē. Garantējam teicamu servisu, draudzīgu komunikāciju un katra (!) klienta 100% apmierinātību.

Logo izstrāde:

Pēc Jūsu vēlmju un projekta pamatinfo definēšanas nosūtīsim logo dizaina izmaksu un termiņu piedāvājumu. Darbu pie logo izstrādes veiks 2-5 mūsu komandas grafiskie dizaineri ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi logo un vizuālās identitātes izveidē.

Sākot darbu pie logo izstrādes procesa, mēs veicam detalizētu Jūsu pārstāvētās sfēras un konkurentu analīzi, atlasām iedvesmas materiālus, definējam raksturojošos PANTONES, fontus un kopējo firmas logo vīziju. Sekojoši radām apjomīgu skaitu ar logo dizaina skicēm, atlasām labākās, attīstām tās visās iespējamās variācijās un, sliecoties uz logo proporciju, kompozīcijas un krāsu gammu perfekciju, tiek izveidoti vismaz 3 augstvērtīgi un oriģināli logotipu koncepti, kas noslīpēti līdz pat mazākajai detaļai un teicami pauž Jūsu zīmola vērtības. Finālā sagatavojam profesionālus izstrādāto logo paraugattēlus, un klients var uzskatāmi veikt gala izvēli.

Izvēlētajam logo dizainam tiek izveidota pilna failu komplektācija (standartā 15-20 faili ar visām logo pamatversijām un zīmola fontiem) jebkādām potenciālām izmantošanas situācijām tipogrāfijā un elektroniskā vidē.

Mūsu logo izveides dizaina paketes ietver gan neierobežotu revīziju skaitu, gan profesionālas vizuālās identitātes un logo lietojamības vadlīnijas (zīmola krāsu gamma ar precīziem RGB, CMYK, PANTONE un HEX krāsu kodiem, logotipa primārās un sekundārās versijas, pieļaujamie fonu toņi, integrēšanas norādes, obligātais brīvais laukums ap logo, minimālais izmērs, lietojums ierobežota izmēra un citās standarta vidēs, fontu raksturojums, proporcijas un dažādas citas detaļas), kas ir vitāli nepieciešams vizuālās identitātes valdīniju fails jebkurai kompānijai ar tālejošiem mērķiem.

Vairāk par principiem, ko ņemam vērā, izstrādājot profesionālu logo dizainu, lasiet šajā linkā.

Ja Jūsu uzņēmumam / projektam nepieciešama augstas kvalitātes logo izstrāde un vizuālā identitāte, laipni aicinām sazināties, izmantojot zemāk redzamo formu vai telefona numuru. Paldies!

Izstrādes laiks: 4-8 nedēļas
Cena: sākot no 2500 EUR


Klientu atsauksmes:

4.93 no 5 zvaigznēm (277 vērtējumi)

Juris Lūkass

Rīgas pašvaldības policijas priekšnieks

Sadarbībā ar reklāmas aģentūru AD RIGA esam realizējuši radošu projektu, kas veltīts Rīgas pašvaldības policijas 25.gadadienai. Projekta ietvaros tapis mūsdienīgs un oriģināls Rīgas pašvaldības policijas logo dizains, ar ko vēlējāmies uzsvērt mūsu iestādes attīstību un virzību, un tas izdevies lieliski, ņemot vērā augstās prasības logo dizaina koncepcijas izstrādē, kas dizaina veidotājiem tika pieprasīts no mūsu iestādes puses. Rezultāts iepriecināja un uz tā pamata realizēti arī citi darbi – jubilejas gadā atklājām fotoizstādi, kuras fotogrāfiju un dizaina salikuma autors ir AD RIGA ar “dzīvām un runājošām” bildēm, kas iemūžinātas 2016.gada kalendārā, kā arī esam tikuši pie lieliski izstrādātas brošūras ar atskatu Rīgas pašvaldības policijas vēsturē un ieskatu šodienā, kuras veidošanai veltītais laiks un nepagurstoši pārdomātās, niansēs izstrādātās detaļas sniegušas teicamu rezultātu.

Pateicamies AD RIGA vadītājam un radošajai komandai par paveikto un nākotnei novēlam klientus, kuriem ir ko teikt, kā arī, lai iecerēto vienmēr izdodas realizēt pozitīvi pārsteidzošā veidā!

Ginta Lapinska

SIA "Douglas Latvia"

Ar aģentūru AD RIGA uzsākām sadarbību ar mērķi adaptēt latviešu auditorijai televīzijas klipus, kā arī veidot radio reklāmas. Paveiktais darbs bija profesionāls, kvalitatīvs un šī aģentūra spēja iekļauties ļoti saspringtos nodošanas termiņos, par ko mēs augsti novērtējam mūsu sadarbību un šīs aģentūras atsaucīgos darbiniekus.

Noteikti turpināsim šo veiksmīgo sadarbību arī nākotnē!

Vladislavs Aleksejevs

Sporta studija "Qlab"

Radošās aģentūras AD RIGA komandai sakāms liels paldies par perfekti padarīto darbu, izstrādāto logo, firmas stilu, mājas lapu un pārējiem grafiskā dizaina elementiem. Tiešām bijis vērts ieguldīt līdzekļus jaunā uzņēmuma identitātes izveidē! Klienti iepazīstoties ar mūsu unikālo QLAB logo un saņemot rokās vizītkarti, uzreiz atzīmē, cik paveiktais darbs ir kvalitatīvs un mēs ar lepnumu sakām, ka viss tika izstrādāts tepat Latvijā, Rīgā kompānijā AD RIGA!

Noteikti turpināsim šo veiksmīgo sadarbību arī nākotnē!

Ljósagarður

Candle workshop

Esam pateicīgi tam maģiskajam brīdim, kad interneta plašumos nejauši uzgājām AD RIGA darbus un pēc rokraksta sapratām, ka sava uzņēmuma identitāti vēlāmies veidot kopā ar AD RIGA komandu, kurai ir talants uztvert jēgu un iemiesot to mūsdienīga logo veidolā! Ģeniāli! Komunikācija ir konstruktīva un jēgpilna. No sirds iesakām!

Armands Sils

Uzņēmējs, SIA "Skandlink" valdes loceklis

Augsti novērtēju reklāmas aģentūras / dizaina studijas "AD RIGA" ieguldīto darbu mūsu firmas stila un mājas lapas izveidē. Izvēloties pakalpojuma sniedzēju – piesaistīja AD RIGA jau realizētie projekti, tur bija kas īpašs un izvēle krita par labu Linarda komandai.

Bija ļoti interesanti saņemt mākslinieku radītos logo dizaina konceptus un izvēlēties no piedāvātajiem variantiem. Pozitīvi, ka bija iespējams redzēt dāžādas variācijas un Linards ņēma vērā visas mūsu vēlmes un komentārus. Viegli nonācām pie gala varianta un esmu priecīgs, ka izvēlējos tieši AD RIGA reklāmas aģentūru. Noteikti iesaku arī citiem sadarboties ar šīs nozares profesionāļiem!

Ludmila Kisela

Maratoniste

Esmu gandarīta, ka izvēlējos sadarbību tieši ar aģentūru AD RIGA profesionāla logo izstrādē, jo rezultātā saņēmu precīzi to, ko biju gaidījusi - kvalitatīvi un teicami paveiktu darbu. Ir pilnībā jūtams, ka šī komanda lieliski pārzin savu sfēru.

Jelena Rodionova

"A.N. Carvings" vadītāja

Man palaimējies sadarboties tieši ar AD RIGA reklāmas aģentūru. Esmu pateicīga šim talantīgajam kolektīvam par neatkārtojamo iztēli, nepērspējamajiem dizaina darbiem, logo izstrādi, kvalitatīvu gala rezultātu un profesionālu pieeju darbā ar klientu. Vai plānoju sadarboties atkārtoti? - Bez vilcināšanās varu atbildēt - JĀ.

Diāna Ričika

Žurnāla „Doctus” galvenā redaktore

Paldies šīs reklāmas aģentūras dizaineriem par sadarbību žurnāla "Doctus" abonēšanas pašreklāmas izveidē. Ļoti novērtējam atsaucību un precizitāti termiņu izpildē. Patika, ka sadarbība bija elastīga, tika piedāvāti vairāki reklāmas koncepti – gan savas radošās idejas, gan bija gatavi precīzi atspoguļot klienta vēlmes un idejas. Patika mākslinieku gaumīgais, drosmīgais „rokraksts” dizaina izveidē, atšķirīgs un pamanāms no citiem. Un neatlaidība darba procesā, lai sasniegtu vislabāko rezultātu – vizuāli baudāmu un profesionāli augstvērtīgu.

Lauris Leitis

Uzņēmējs, banketu servisa īpašnieks

Esam ilggadēji sadarbības partneri ar dizaina aģentūru AD RIGA un viņu profesionālo komandu. Atsaucība, operativitāte, izcils apkalpošanas līmenis, ļoti radošs personāls, individuāla pieeja jebkuram mūsu lūgumam - tā dažos vārdos var raksturot mūsu sadarbību.

Pasūtījām mūsu uzņēmumam reklāmas fotosesiju ar ļoti specifiskām augstas klases fotomanipulācijām - rezultāts pārsteidza visus, tas bija kaut kas unikāls, par ko saņemam komplimentus no klientiem vēl joprojām.

Atsaucoties uz iepriekšējo sadarbību, aizvadītajā gadā nolēmām pasūtīt arī vizītkaršu, reklāmas afišu, plākātu un baneru dizaina izstrādes, komentāri bija lieki, rezultāts - izcils!

Indra Arāja

"My Clinic Riga"

Meklējām uzņēmumu, kas varētu profesionāli izveidot logo dizainu. AD RIGA reklāmas aģentūra šo pakalpojumu komunicēja ar „100% apmierinātu klientu”, kas mums lika pasmaidīt. Pamēģinājām. Bijām prasīgi, mums bija svarīga komunikācija divu stundu laikā, konstruktīvas sarunas, izsmeļoša informācija, izpratne par mūsu cerībām, pedantiska termiņu ievērošana, saņemtā pakalpojuma kvalitāte par iztērēto summu. Un…? AD RIGA to izdarīja! Viņiem pieplusojās vēl viens 100% apmierināts klients. Tā bija ļoti profesionāla sadarbība.

MyClinicRiga komanda.

Didzis Torims

SIA “Accent Būve” valdes loceklis

Mēs, SIA “ACCENT BŪVE”, izvēlējāmies reklāmas aģentūru AD RIGA kā savu pilnas paketes dizaina izstrādātāju – sākot ar logo izveidi, vizītkaršu un veidlapu dizaina izveidi, kā arī mājas lapas dizaina izstrādi un beidzot ar mājas lapas programmēšanu.

Mūsu izvēle par labu AD RIGA bija balstoties uz viņu iepriekšējiem paveiktajiem darbiem. Šobrīd atskatoties uz paveikto, varu droši teikt, ka mums ir prieks, ka arī mūsu uzņēmums ir pievienojies AD RIGA aģentūras veiksmīgi paveikto darbu sarakstam. Esam ļoti apmierināti par sasniegto rezultātu, izstrādātajiem logo un pārējiem pakalpojumiem! Noteikti iesakam AD RIGA radošo komandu arī citiem, jo viņu radītie darbi ir ļoti kreatīvi un savu darbu AD RIGA veic ļoti rūpīgi, profesionāli, uzmanību pievēršot vissīkākajām detaļām, kuras māk izcelt!

Elena Lavrenyuk

Deju sacensību organizatore, SDK "Mirada" vadītāja

Jau piekto gadu raženā sadarbība ar reklamas aģentūru AD RIGA apliecina, ka esam izdarījuši pareizo izvēli – vēršoties ar lūgumu izstrādāt firmas logotipu un diplomu dizainus mūsu sporta pasākumiem.

Esmu ļoti pateicīga personīgi Linardam Lācim par lieliski pārdomātu un dziļi radošu logotipa koncepcijas izstrādi. Linards ir ļoti pretimnākošs klientu vēlmēm, viņam vienmēr ir skaidrs redzējums par to, ko vēlas saņemt klients.

Pateicoties lieliski izstrādātai logo koncepcijai, mūsu sporta deju turnīram ir savs, ne ar ko nesalīdzināms stils, sava atmosfēra un pat savi atbalstītāji 🙂

Esam ļoti pateicīgi Jums par padarīto darbu! Iesakām visiem sadarboties ar dizaina aģentūru AD RIGA!

Ceram uz turpmāku sadarbību!!!

Rajesh Sethi

Uzņēmējs, Start Rating un citu globālu projektu īpašnieks

Linards un viņa AD RIGA komanda ir sevišķas kārtas cilvēki, kas izceļas citu starpā ar īpašu radošumu. Viņu mērķis ir sniegt klientam rūpīgi izstrādātus un dziļi izanalizētus grafiskā un logo dizaina konceptus. Ticiet man, Jūs pavisam noteikti spēsiet izvēlēties sev tīkamāko no izstrādāto logo klāsta, kas tiks radīts un piedāvāts tieši Jums! Es esmu no Indijas un jutos sajūsmināts saņemt šo paveikto darbu un tajā pausto ideju / redzējumu / dizainu, kas tika perfekti uztverts no manām domām. Linards ir lielisks profesionālis, un tā ir bauda komunicēt un strādāt ar viņu. Es vēlu šai komandai tikai pašu labāko un novēlu, lai viņi turpina sniegt savu radošo ieguldījumu pasaulei!

Gatis Grīnvalds

Uzņēmējs

"Sākumpunkts visiem panākumiem ir iekāre." Napoleona Hilla citāts

Es to jutu, jau no sākuma aplūkojot reklāmas aģentūras AD RIGA logo dizaina un pārējos grafikas un reklāmas darbus. PATIESA IEKĀRE. Tu vari redzēt un sajust, ka cilvēki ir īstajā vietā. Es pilnībā uzticos šai komandai un no sirds iesaku: izvēlaties viņus, kad sākat savu iekāri. Vēlies lielisku rezultātu? Izvēlies pareizos cilvēkus! Thumbs up!

S.R.Sparks

Grāmatas "From Flames to Freedom" Autore

Linards Lācis ir izcili talantīgs mākslinieks un dizainers, kura radošais ieguldījums aptver plašu žanru mākslas darbu. Viņam ir intuitīvas spējas uztvert vēlmju kodolu klienta prasībās, lai izstrādātu oriģinālu un augstas kvalitātes profesionālu darbu. Radot manas grāmatas vāka dizainu, viņš izstrādāja piecus inovatīvus konceptus, sākot no antīkām ilustrācijām līdz unikālām foto manipulācijām, piedāvājot dažādu stilu un krāsu variācijas. Dizaina izstrādes termiņš tika lieliski ievērots un projekts tika pabeigts solītajā laikā, kā arī dizaina formāts derēja jebkādām tālākām vajadzībām gan priekš vizītkartēm, promo-plakātiem, gan mājaslapas izveides. Viņa zināšanas un pieredze digitālajos medijos un sociālajos tīklos ir apbrīnojama, tas nodrošināja gludu starpkontinentālu komunikāciju ar manu izdevēju. Linards Lācis ir apdāvināts mākslinieks ar talantīgu komandu, apjomīgu portfolio, kas pārstāv plaša spektra specialitātes, un nevaru iedomāties neko, kas mani spētu atrunāt no patiesas rekomendēšanas ikvienam citam!

Pēteris Liepiņš

Uzņēmējs, SIA "Scandinavian windows"

AD RIGA reklāmas aģentūras izstrādātie logo dizaini ir oriģināli un pozitīvi, tieši tas mani piesaistīja. Komunikācija ar Linardu ir viegla un patīkama, viņš vienkārši māk izskaidrot lietas un visu dara maksimālā kvalitātē un apsolītā termiņā. Linardu un viņa komandu iesaku kā savas nozares Profesionāļus.

Sanda Sināte

Ogu lielaudzētava “Ķikšu Ogas”

Jau pirms idejas tapšanas par logo izstrādi, zināju, ka to uzticēšu vienīgi AD RIGA radošajai komandai. Nešauboties varu teikt, ka mana doma tika uztverta no pusvārda un veiksmīgi attēlota visos piedāvātajos logo dizaina konceptos. Kvalitatīvi un mūsdienīgi! Perfekts rezultāts un apstrāde līdz mazākajai detaļai. Esmu pateicīga par gala iznākumu un zinu, ka mūsu sadarbība turpināsies!

Gatis Sprūds

Partijas "Nacionālā apvienība" ģenerālsekretārs

Sadarbība ar reklāmas aģentūru AD RIGA bija ļoti pozitīva un sniegums profesionāls! Paveiktais darbs gan acīmredzami kvalitatīvs, gan atbilstošs diezgan sarežģītajām prasībām un logo izstrādes nolikumam. Sadarboties bija patiešām patīkami!

Māris Arbidāns

Uzņēmējs, portāla Firmam.lv īpašnieks

Esmu pateicīgs reklāmas aģentūras un dizaina studijas "AD RIGA" komandai par sniegto pakalpojumu, radot lielisku firmas stilu, logo izstrādi un mājas lapu - vizuāli pievilcīgu un funkcionālu. Darba rezultāts pilnībā atbilda manai vīzijai. Projekts tika paveikts ātri un iekļaujoties noteiktajos termiņos. Paldies!

Novēlu, lai jums radošas idejas un daudz klientu!

Rūta Labrence

Uzņēmēja, modes dizainere

Mana sadarbība ar reklāmas aģentūru AD RIGA ietvēra mājas lapas - interneta veikala paraugu izstrādi, logo izveidi un dizainu topošam modes biznesa plānam. Projekta mērķis bija atspoguļot brenda identitāti, kā arī piedāvāt ērtu un saprotamu klientu apkalpošanu.

Neskatoties uz to, ka projekta vadība un izveide notika attālināti, jo dzīvoju Londonā, iegūtais rezultāts bija oriģināls, innovatīvs un vizuāli skaists, kā arī tika atzinīgi novērtēts no citiem industrijas profesionāļiem Londonā. Linards Lācis un viņa komanda sastāv no patiešām talantīgiem māksliniekiem un dizaineriem ar atvērtu uztveri klienta vēlmēm un izcilām spējām uz tām atbildēt, piedāvājot dažādus kreatīvus konceptus.

Filips Birzulis

Tūrisma profesionālis, uzņēmējs

AD RIGA reklāmas aģentūra izstrādāja mana portāla logo dizainu, radīja virkni Latvijas un tās reģionu ilustratīvu karšu un deva lielu ieguldījumu lapas vizuālajam tēlam. Šī komanda ir talantīga, enerģiska un radoša, tā sniedz kvalitatīvu darbu solītā laikā un budžetā. Es balstos uz turpmāku sadarbību ar viņiem atkal nākotnē, jo mana pieredze ar AD RIGA aģentūru ir bijusi izcila visās iespējamās nozīmēs!

Sanita Spure

Uzņēmēja, SIA „SalātBārs” īpašniece

Ar reklāmas aģentūru AD RIGA bija ļoti viegli strādāt, viņi viegli uztvēra vajadzīgo informāciju un tikpat viegli to integrēja savos dizaina darbos. Rezultātā bija piedāvāti vairāki logotipu koncepti, kuri bija tiešām ļoti radoši un veiksmīgi! Darbs bija rūpīgs un profesionāls!

Mārtiņš Kronbergs

Uzņēmējs, SIA "Marko tech" īpašnieks

Ar reklāmas aģentūru AD RIGA izvēlējos sadarboties pēc savu partneru rekomendācijas. Varu teikt, ka šie dizaineri ir lieliski profesionāļi un savu darbu prot ļoti labi.

Viņu izstrādātais logo dizains un firmas stils manam uzņēmumam ir tieši tas, kas mums bija vajadzīgs, lai radītu profesionālu un reprezentatīvu uzņēmuma tēlu. Šie cilvēki ir atsaucīgi un spēj ātri saprast klienta vēlmes, kā arī tās realizēt korporatīvajā dizainā.

Visvaldis Leitāns

Uzņēmējs, Viesu nama un atpūtas bāzes Jūrmala camping īpašnieks

Esam ilggadēji sadarbības partneri ar AD RIGA, esam pasūtījuši reklāmas bannerus, ikonu dizainus, foto pakalpojumus un dažādu reklāmas materiālu dizainus. Strādājot ar šo komandu, vienmēr varam sagaidīt patīkamu un pretimnākošu attieksmi, individuālu un radošu pieeju, interesantu un unikālu dizainu, kā arī oriģinālu stilu un teicamu kvalitāti gala rezultātam. Ko vēl vairāk var vēlēties? No sirds iesakām!

Zigmunds Freibergs

Pasākumu vadītājs, uzņēmējs

Kad meklēju, kam uzticēt logo izstrādi, izskatīju ļoti daudzu reklāmas aģentūru un IT uzņēmumu piedāvājumus. Pēc AD RIGA portfolio, viņi atstāja iespaidu, kā vienīgie, kuriem precīzi izdevies vairākkārtīgi apvienot gan konceptuāli trāpīgu logotipa saturu, gan arī - vizuāli baudāmu tā noformējumu; tāpēc arī nolēmu ar viņiem uzsākt sadarbību. Un rezultātā saņēmu to, ko vēlējos - konceptuāli precīzu, tīru un atraktīvu logo! Paldies, Linard, gan Jums, gan Jūsu cilvēkiem, kuri pielika savu roku!

Kristaps Grietiņš

Uzņēmējs, Projektu vadītājs

Rūpība, elastīgums un profesionalitāte - tie ir vārdi, ar kuriem varētu raksturot Linardu un reklāmas aģentūras AD RIGA komandu. Paldies par paveikto gan logo izstrādes, gan pārējo reklāmas pakalpojumu sakarā! Radoši un kvalitatīvi!

Andris Virats

Uzņēmējs, Zviedrijas celtniecības uzņēmuma "Backa Bygg" īpašnieks

Vēlos pateikt lielu paldies dizainerim Linardam Lācim un AD RIGA reklāmas aģentūras komandai par mana uzņēmuma "Backa Bygg" logo izstrādi!

Piebildīšu, ka informācija par to, ko vēlētos redzēt sava uzņēmuma logo, nesniedzu Jums visai izsmeļošu, jo zināju vien krāsu nianses kādas varētu iekļaut, bet izstrādātais logo ir tieši tas, ko vēlējos! Kaut gan sākotnēji aprakstīt, kāds tieši tas varētu izskatīties, nebija iespējams! Rezultātā ieguvu logo dizainu, kas ar minimālistisku un simbolisku ilustrāciju viegli paliks potenciālo klientu atmiņā, kas arī, manuprāt, ir viens no svarīgākajiem faktoriem!

Paldies par sadarbību!

Māris Lācis

Latvijas Radio Skaņu ierakstu daļa, Mix pro studio

Tik mazam uzņēmumam, kā manam, palaist savu mājas lapu ir notikums. Īpaši, ja Tu strādā starptautiskā tirgū. Daudzās nozarēs laba mājas lapa ir galvenais rīks klientu atrašanā un pienāk brīdis, kad mājas lapas saturs vai dizains ir jāatjauno. Reklāmas aģentūra AD RIGA ar to tika galā veiksmīgi - kvalitatīvi, ātri un lēti!

Ints Balodis

Uzņēmējs, "MA Datori" īpašnieks

Lācis ir talantīgs. Patiešām.

Victor Ravdive

Uzņēmējs, Restorāna "International S.V." Īpašnieks

Mums bijusi veiksmīga un pozitīva sadarbība ar radošo reklāmas un dizaina aģentūru AD RIGA. Ātra adaptēšanās mūsu firmas stilam un vīzijai, augstas kvalitātes izstrādātie dizaina koncepti un īpaša uzmanība, kas tika pievērsta vismazākajām detaļām, kā arī lieliska mūsu vēlmju un prasību uztveršana.

Linda Lejiņa

Deju studijas īpašniece

AD RIGA profesionāļi spēj ātri uztvert klienta vajadzības, gaumi un vēlmes. Tas ir īpaši nozīmīgi, jo nav lieki jālauza galva vai jālabo kļūdas. Visas nepieciešamās darbības notiek profesionāli ātri un par pieņemamu cenu. AD RIGA uzņēmums noteikti spēs gūt lielus panākumus mūsdienu tirgū, jo ir gan attieksme, gan profesionalitāte, gan arī elastīgums un ātrums. Liels paldies par veiksmīgo darbu!

Edgars Pelcis

Uzņēmējs, loģistikas kompānija "Hanza cargo"

Izvēle sadarboties ar dizaina studiju / reklāmas aģentūru AD RIGA tika veikta pēc ļoti rūpīgas webdizaineru un datorgrafikas izstrādātāju izpētes. Šīs komandas portfolio projekti liecināja par radošu un orģinālu pieeju darbam, tāpēc neradās šaubu, ka AD RIGA būs piemērots partneris reklāmas kampaņu, datorgrafikas projektu, mājas lapas un logo izstrādei. Izdarītā izvēle ir pilnībā sevi attaisnojusi, pateicamies par labi padarītu darbu!

Dmitrijs Utkins

"DAK VISUAL" īpašnieks, mākslinieks

Mājaslapas dizains ir ļoti svarīgs sākumpunkts jebkurai veiksmīgai saimnieciskai darbībai! Paldies reklāmas aģentūras AD RIGA komandai par lielisko pirmo soli - mājas lapas dizainu un programmēšanu! Darba gaita, komunikācija un attieksme bija ļoti patīkama. Koncepts tika izprasts uzreiz un ar pirmo "šāvienu" iegūts teicams rezultāts!

Sykkelstasjonen.no

Profesionālā velosporta veikals Norvēģijā

Kad sapratām, ka mūsu logo neatbilst mūsu pašu prasībām, nolēmām to mainīt, taču baidījāmies, ka tas vispār nebūs iespējams, jo bija svarīgi paturēt vecā izstrādātā logo koncepta ideju un pamatu. Sākām meklēt internetā dažādus logo un grafiskos dizainerus, bet, atrodot reklāmas aģentūru AD RIGA, mums vairs nebija nekādu šaubu, ka izvēlēsimies viņus savas firmas logo dizaina izstrādei. Tas, ko novērtējam visvairāk, ir AD RIGA punktualitāte un augstā atbildības sajūta. Lai veicas!

Juta Neimane Šmāla

Uzņēmēja, Rotu māksliniece

No sirds paldies par lieliski izveidoto logo dizainu! Izskatīju vairākas logo izstrādes kompānijas. Reklāmas aģentūra AD RIGA piesaistīja ar profesionālo mājas lapu un iespaidīgo portfolio sadaļu. Nekļūdīga izvēle!

Vēlmes tika ņemtas vērā un radīts mūsdienīgs dizains, tieši tas, ko es meklēju. Vēlreiz paldies un noteikti iesaku!

Dace Pūpola

SIA "Semeko"

"Atstāt pēdas... Dzīvot un strādāt tā, lai paliek labas atmiņas un darbi uz ko skatīties. Jo nav nekā cita, kas patiesi būtu dēvējams par īstu mākslu, kā māksla mīlēt to, ko dari, cilvēkus, ar ko sadarbojies un radīt darbus ar paliekošu vērtību."

To droši un ar lielu pārliecību varam teikt par sadarbību ar reklāmas aģentūras AD RIGA dizaineru komandu. Tie ir cilvēki, kas spēj uztvert Tavas pasniegtās domas, atspoguļot nevis konkrētās, vēlamās lietas ārējo izskatu, bet gan to iekšējo un virzošo nozīmi, un realizēt no tām darbus, kas ir to vērts. PALDIES!

Kaspars Tuls

Uzņēmējs, Latviešu darba spēka uzņēmuma īpašnieks Norvēģijā

Kāpēc tieši reklāmas aģentūra AD RIGA? Meklējot uzņemumus, kas nodarbojas ar logo izstrādi, apskatījām vairāku firmu portfolio. AD RIGA ļoti piesaistīja ar saviem paveiktajiem darbiem, kas manā skatījumā bija ļoti kreatīvi un uzmanību piesaistoši.

AD RIGA komandas paveikto darbu vērtēju kā izcilu! Galvenokārt, ērtās komunikācijas un gala rezultāta dēļ, kas bija atbilstošs visām izvirzītajām prasībām.

Īpaši vēlētos izcelt, ka izstrādājot logo dizaina konceptus, tika ņemtas vērā visas nianses un vēlmes, kuras tika izvirzītas logo izveides procesa sākumā. Gala rezultāts ir vairāk kā ieguldīto līdzekļu un patērēta laika vērts! Viennozīmīgi rekomendētu izstrādāt uzņēmuma tēlu tieši AD RIGA reklāmas aģentūrā! Paldies!


Vēlaties sadarboties?

Zvaniet (25 77 555 0) vai aizpildiet zemāk redzamo formu, un mēs atbildēsim 1 darba dienas laikā!

Dizaina blogs:

Vizuālās identitātes izstrāde 10 soļos

Kāpēc logo izstrāde var maksāt vairāk nekā 3000 EUR un aizņemt mēnesi, kamēr citviet to piedāvā par 300 EUR un paveic nedēļā? Ieskats mūsu radošās reklāmas aģentūras darbā.

Lasīt vairāk
logo izveide
Logo Izveide – 8 Galvenie Noteikumi

Ar ko atšķiras profesionāls logo no amatiera veikuma? Piedāvājam mūsu grafisko dizaineru izklāstu par logo izveides principiem. Īsi, saprotami un ar vizuāliem piemēriem.

Lasīt vairāk
Labākie no mūsu darbiem

Izlase ar mūsu paveikto klientiem Latvijā un pasaulē. Viegli pārskatāms priekšstats par mūsu stilu un realizētajiem projektiem.

Lasīt vairāk