ENG / LAT
×

Mājas lapu izveide:

Mājas lapu izstrāde. Web dizains. Programmēšana. Radām visu no A-Z un jebkādas sarežģītības lapas, e-komercijas sistēmas, interneta veikalus, katalogus un piedāvājam arī profesionālu SEO analīzi. Mūsu radītās lapas ir responsīvā dizainā (pielāgotas mobilajiem tālruņiem, planšetēm un dažāda izmēra monitoriem). Lapas tiek izstrādātas ar viegli pārvaldāmu satura vadības sistēmu, tāpēc klients var ērti un jebkurā laikā pats bez maksas papildināt un mainīt lapas saturu. Vadības sistēma iekļauj viegli saprotamas pamācības latviešu valodā, ko vairums citu kompāniju nepiedāvā.

Kā papildu pakalpojumu piedāvājam arī sociālo portālu dizainu, administrēšanu (no 150 EUR / mēn) un profesionālu Facebook un Google Adwords reklāmu kampaņu izstrādi.

Izstrādes laiks: >3 nedēļas
Cena: no 900 EUR

Mājas lapas, ko esam radījuši:


Klientu atsauksmes:

4.8 no 5 zvaigznēm (198 vērtējumi)


Vēlaties sadarboties?

Zvaniet (25 77 555 0) vai aizpildiet zemāk redzamo formu, un mēs atbildēsim 1 darba dienas laikā!

Dizaina blogs:

8 Galvenie Logo Dizaina Noteikumi

Ar ko atšķiras profesionāls logo no amatiera veikuma? Piedāvājam mūsu grafisko dizaineru izklāstu par logo izveides principiem. Īsi, saprotami un ar vizuāliem piemēriem.

Lasīt vairāk
Labākie no mūsu darbiem

Izlase ar mūsu paveikto klientiem Latvijā un pasaulē. Viegli pārskatāms priekšstats par mūsu stilu un realizētajiem projektiem.

Lasīt vairāk
UrbanPicture.net jaunais vārds ir AD RIGA

Jauna mājas lapa. Jauns vārds. Tas pats radošais karaspēks!

Lasīt vairāk