ENG / LAT
×

TV, radio un citas reklāmas:

  • Radio un Televīzijas reklāmu izveide (t.s. reklāmas kampaņu radīšana, tekstu izstrāde un plašs aktieru balss katalogs latviešu, angļu un krievu valodā Jūsu izvēlei).
  • Piedāvājam profesionālus video, audio un foto pakalpojumus (video uzņemšanu, montāžu, produktu, kalendāru, reklāmu fotosesijas vienā no modernākajām fotostudijām Rīgā, audio producēšanu, nestandarta video risinājumus un augstākās klases foto manipulācijas).
  • Jebkāda veida grafiskā dizaina darbi (iepakojumi, bukleti, brošūras, plakāti, flaijeri, izdales materiāli, grāmatu vāku dizains, automašīnu uzlīmju dizains, kartiņas, e-kartiņas, žurnāli, diplomi, ielūgumi, ikonas, ilustrācijas, foto restaurācija, u.c.).
  • 3D vizualizācijas - mūsu radošajā karaspēkā ietilpst arī divi profesionāli 3D speciālisti. Piedāvājam augstas klases interjera un eksterjera vizualizācijas (būvniecības, arhitektūru, mājokļu projektiem) kā arī jebkādu citu objektu 3D attēlojumu.
  • Tipogrāfija (jebkāda veida drukas pakalpojumi, logo izšūšana, gravēšana, gaismas kastes un izkārtnes).
Izstrādes laiks: pēc vienošanās
Cena: atkarībā no pakalpojuma

Klientu atsauksmes:

4.8 no 5 zvaigznēm (198 vērtējumi)


Vēlaties sadarboties?

Zvaniet (25 77 555 0) vai aizpildiet zemāk redzamo formu, un mēs atbildēsim 1 darba dienas laikā!

Dizaina blogs:

8 Galvenie Logo Dizaina Noteikumi

Ar ko atšķiras profesionāls logo no amatiera veikuma? Piedāvājam mūsu grafisko dizaineru izklāstu par logo izveides principiem. Īsi, saprotami un ar vizuāliem piemēriem.

Lasīt vairāk
Labākie no mūsu darbiem

Izlase ar mūsu paveikto klientiem Latvijā un pasaulē. Viegli pārskatāms priekšstats par mūsu stilu un realizētajiem projektiem.

Lasīt vairāk
UrbanPicture.net jaunais vārds ir AD RIGA

Jauna mājas lapa. Jauns vārds. Tas pats radošais karaspēks!

Lasīt vairāk