ENG / LAT
×

Firmas stila komplekts, korporatīvās
identitātes elementi.

Mūsu grafiskie dizaineri palīdzēs radīt augstvērtīgu un profesionālu noformējumu visiem Jūsu uzņēmuma reprezentējošajiem materiāliem, sākot no
vizītkartēm un beidzot ar sociālo portālu dizainiem.

Firmas stils:

Pēc logo izstrādes seko pilna firmas stila jeb korporatīvās identitātes radīšana, kas balstīta un pieskaņota uz klienta izvēlētā logo koncepta pamata (vairāk par logo izstrādi lasiet šajā linkā).

Mūsu standarta firmas stila komplekts iekļauj sekojošus elementus:

  • Vizītkaršu, A4 veidlapu, aplokšņu un mapju dizains. Šo elementu kopumam izstrādājam 3 oriģinālus konceptus izvēlei.
  • Reklāmas bannera / reklāmas plakāta pamatdizaina jeb stilistiskā rāmja koncepts (universāls un pielāgojams nepieciešamā izmērā un izmantošanas vidē).
  • E-pasta paraksta dizains.
  • Facebook & Instagram kontu dizains - iekļauti visi elementi (cover photo, profile photo, post design), pielāgotā desktop + mobile responsive izmērā, atbilstoši aktuālajām un oficiālajām Facebook & Instagram vadlīnijām.
  • Maketu sagatavošana drukai. Ikdienā visbiežāk lietotajam elementam - A4 universālajām veidlapām iekļauts arī ērti rediģējams Word fails jebkādām ikdienas darba situācijām (rēķinu, tāmju, piedāvājumu, paziņojumu u.c. vajadzību risinājumiem).

Papildu iespējams pasūtīt arī:

  • Saukļa izveide. Projektam piemērots un mērķauditorijai atbilstošs sauklis ar 3 dažādiem, oriģināliem un uzrunājošiem variantiem izvēlei, ko profesionāli izstrādā mūsu tekstu autori. Sauklis var teicami kalpot gan mājas lapai un reklāmas materiāliem, gan nepieciešamības gadījumā integrējams arī pašā logo.
  • Automašīnu apdrukas / uzlīmju vizualizācija. Pilns vai daļējs noformējums jebkāda tipa, izmēra vai modeļa dizainam Jūsu uzņēmuma transportlīdzeklim.
  • Prezentāciju (PPT) dizaina sagatave.
  • Jebkādus citus grafiskā dizaina, foto, video vai audio identitātes un marketinga materiālu risinājumus. Vairāk par šo punktu lasiet šajā linkā).

Laipni aicinām sazināties, izmantojot zemāk redzamo formu vai telefona numuru. Paldies!

Izstrādes laiks: 2+ nedēļas
Cena: sākot no 2400 EUR

Firmas stili, ko esam radījuši:


Klientu atsauksmes:

4.93 no 5 zvaigznēm (277 vērtējumi)


Vēlaties sadarboties?

Zvaniet (25 77 555 0) vai aizpildiet zemāk redzamo formu, un mēs atbildēsim 1 darba dienas laikā!

Dizaina blogs:

Vizuālās identitātes izstrāde 10 soļos

Kāpēc logo izstrāde var maksāt vairāk nekā 3000 EUR un aizņemt mēnesi, kamēr citviet to piedāvā par 300 EUR un paveic nedēļā? Ieskats mūsu radošās reklāmas aģentūras darbā.

Lasīt vairāk
logo izveide
Logo Izveide – 8 Galvenie Noteikumi

Ar ko atšķiras profesionāls logo no amatiera veikuma? Piedāvājam mūsu grafisko dizaineru izklāstu par logo izveides principiem. Īsi, saprotami un ar vizuāliem piemēriem.

Lasīt vairāk
Labākie no mūsu darbiem

Izlase ar mūsu paveikto klientiem Latvijā un pasaulē. Viegli pārskatāms priekšstats par mūsu stilu un realizētajiem projektiem.

Lasīt vairāk