ENG / LAT
×

Mājas lapu izstrāde.

Mūsu web dizaineri un programmētāji ir kvalificēti eksperti ar pieredzi vairāku simtu mājas lapu un advancētu web projektu izveidē, kas ne tikai
teicami funkcionē, bet arī sniedz vizuāli augstvērtīgu iespaidu katram Jūsu lapas apmeklētājam un potenciālajam klientam.

Mājas lapu izveide:

Mājas lapu izstrāde. Web dizains. Programmēšana. Radām visu no A-Z un jebkādas sarežģītības lapas, e-komercijas sistēmas, interneta veikalus, katalogus un piedāvājam arī profesionālu SEO analīzi. Mūsu radītās lapas ir responsīvā dizainā (pielāgotas mobilajiem tālruņiem, planšetēm un dažāda izmēra monitoriem). Lapas tiek izstrādātas ar viegli pārvaldāmu satura vadības sistēmu, tāpēc klients var ērti un jebkurā laikā pats bez maksas papildināt un mainīt lapas saturu. Vadības sistēma iekļauj viegli saprotamas pamācības latviešu valodā, ko vairums citu kompāniju nepiedāvā.

Kā papildu pakalpojumu piedāvājam arī sociālo portālu dizainu, administrēšanu (no 200 EUR / mēn) un profesionālu Facebook un Google Adwords reklāmu kampaņu izstrādi.

Laipni aicinām sazināties, izmantojot zemāk redzamo formu vai telefona numuru. Paldies!

Izstrādes laiks: 3+ nedēļas
Cena: 1,000 - 50,000+ EUR

Mājas lapas, ko esam radījuši:


Klientu atsauksmes:

4.93 no 5 zvaigznēm (277 vērtējumi)


Vēlaties sadarboties?

Zvaniet (25 77 555 0) vai aizpildiet zemāk redzamo formu, un mēs atbildēsim 1 darba dienas laikā!

Dizaina blogs:

Vizuālās identitātes izstrāde 10 soļos

Kāpēc logo izstrāde var maksāt vairāk nekā 3000 EUR un aizņemt mēnesi, kamēr citviet to piedāvā par 300 EUR un paveic nedēļā? Ieskats mūsu radošās reklāmas aģentūras darbā.

Lasīt vairāk
logo izveide
Logo Izveide – 8 Kritiskie Noteikumi 2023.gadam

Ar ko atšķiras profesionāls logo no amatiera veikuma? Piedāvājam mūsu grafisko dizaineru izklāstu par logo izveides principiem. Īsi, saprotami un ar vizuāliem piemēriem.

Lasīt vairāk
Labākie no mūsu darbiem

Izlase ar mūsu paveikto klientiem Latvijā un pasaulē. Viegli pārskatāms priekšstats par mūsu stilu un realizētajiem projektiem.

Lasīt vairāk