ENG / LAT
×

Reklāmas kampaņu izveide, Foto, video, audio
un grafiskā dizaina pakalpojumi

Esam spēcīga un radoša reklāmas aģentūra, kas spējīga realizēt jebko. Vārda tiešā nozīmē.

TV, radio un citas reklāmas:

  • Radio un Televīzijas reklāmu izveide (t.s. reklāmas kampaņu radīšana, tekstu izstrāde un plašs aktieru balss katalogs latviešu, angļu un krievu valodā Jūsu izvēlei).
  • Piedāvājam profesionālus video, audio un foto pakalpojumus (video uzņemšanu, montāžu, klipu adaptācijas, audio identitātes izveidi, audio producēšanu, mūzikas un džinglu komponēšanu, produktu, kalendāru, reklāmu fotosesijas vienā no modernākajām fotostudijām Rīgā, nestandarta video risinājumus un augstākā līmeņa foto manipulācijas).
  • Jebkāda veida grafiskā dizaina darbi (iepakojumi, bukleti, brošūras, plakāti, flaijeri, izdales materiāli, grāmatu vāku dizains, automašīnu uzlīmju dizains, kartiņas, e-kartiņas, žurnāli, diplomi, ielūgumi, ikonas, ilustrācijas, foto restaurācija, u.c.).
  • 3D vizualizācijas - mūsu radošajā karaspēkā ietilpst arī divi profesionāli 3D speciālisti. Piedāvājam augstas klases interjera un eksterjera vizualizācijas (būvniecības, arhitektūru, mājokļu projektiem) kā arī jebkādu citu objektu 3D attēlojumu un virtuālās tūres.
  • Tipogrāfija (jebkāda veida drukas pakalpojumi, logo izšūšana, gravēšana, gaismas kastes un izkārtnes).
Izstrādes laiks: pēc vienošanās
Cena: atkarībā no pakalpojuma

Klientu atsauksmes:

4.93 no 5 zvaigznēm (277 vērtējumi)


Vēlaties sadarboties?

Zvaniet (25 77 555 0) vai aizpildiet zemāk redzamo formu, un mēs atbildēsim 1 darba dienas laikā!

Dizaina blogs:

Vizuālās identitātes izstrāde 10 soļos

Kāpēc logo izstrāde var maksāt vairāk nekā 3000 EUR un aizņemt mēnesi, kamēr citviet to piedāvā par 300 EUR un paveic nedēļā? Ieskats mūsu radošās reklāmas aģentūras darbā.

Lasīt vairāk
logo izveide
8 Galvenie Logo Izveides Noteikumi

Ar ko atšķiras profesionāls logo no amatiera veikuma? Piedāvājam mūsu grafisko dizaineru izklāstu par logo izveides principiem. Īsi, saprotami un ar vizuāliem piemēriem.

Lasīt vairāk
Labākie no mūsu darbiem

Izlase ar mūsu paveikto klientiem Latvijā un pasaulē. Viegli pārskatāms priekšstats par mūsu stilu un realizētajiem projektiem.

Lasīt vairāk